Web sitemize hosgeldiniz!
Yeni sezon ürünlerimizi facebook ve tweter sayfamızdada takip edebilirsiniz... Profosyonel çekimli ürünlerimiz gittigidiyor.com’da...
Büyük Beden Giyim Mağazaları bay ve bayan üzerine kaliteli hizmet sunmak amacı ve sürekli müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen bir firmadır.Türkiye'de 25_40 yaş arası insanların %40'ı büyük beden şaşırdığınızı biliyoruz çünkü oldukça fazla bir rakam. Üstelik tekstil firması olmamıza ragmen 42 beden ve üzeri çalışan firma sayısı 10'u geçmiyor.Ülkemizde büyük beden giyim modelleri konusunda ciddi bir sıkıntı yaşanmakta olduğundan sektördeki bu açığı kapatmak için kuruluşumuzdan bu yana Büyük Beden Giyim hizmeti veriyoruz.

Tabuları yıkıyoruz.. Büyük beden müşterilerimize kucak açıyoru. Kilolu insanlarında güzel olduğunun farkındayız.. Koleksiyonlarımızı modaya uydurduk. Koyu renkler ve bol kesimler artık bitti.büyük bedene renk kattık.

Artık renk konusunda hiç bir sınrılama yok.ürünlerimizde kırmızı sarı yeşil mor ve pembe her türlü renk var.büyük bedende rahatlığı ve şıklığı bir arada sunduk. Çiçekleride sıkça kullandık.BBG'de hem şıklık hem rahatlık ön planda.36 beden ne giyiyorsa 56 beden de aynı şeyi giyebilir. Biliyoruz ki güzelliğin ölçüsü olmaz. Deneyimli kadromuzla, 42-60 beden arası tüm müşterilerimizi, büyük bedende modanın adresi BBG'ye bekliyor, sizden aldığımız destekle çıtamızı yükseltmeyi hedefliyoruz..